ortodonta-wroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (ortodonta-wroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Takie adresy znacznie prościej zapamiętać, a strony z takimi domenami są łatwiejsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Jak możecie mi pomóc?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wyszukamy zapewne stosowny adres, zawierającą najlepsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna strona?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia domeny?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza jedynie co miesiąc czynsz za serwis, w którym jest również przedłużenie domeny, hostingu i innych spraw, którymi nie musisz się martwić. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Jedynie miesięczny abonament.


5. Jak powstają treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony WWW są jej teksty, a właściwie ich struktura i język. By zatem stworzyć treści, potrzebujemy jak najwięcej wiadomości o Twojej działalnośći. Tylko w taki sposób znajdziemy kwestie, które zaintrygują przyszłych odbiorców. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały wymogi dopadowania strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy fotografie z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przekazać nam swoje ilustracje, o ile masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę zmienić w wykonanym dla mnie WWW?

Oddajemy klientowi wykonaną przez nasz zespół stronę WWW z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich zmian. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Do kogo jest adresowana ta oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie tego typu przedsiębiorstwa najczęściej potrzebują marketingowego wsparcia, ponieważ najczęściej nie zatrudniają specjalistów.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Klient może posiadać własny swojego serwisu, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Nasza firma musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, można. Na pewno wytłumaczymy, jak to szybko zrobić.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie tekstów na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!