ortodonta-wroclaw.pl

Pod tym adresem internetowym (ortodonta-wroclaw.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Dzierżawione w Headway strony WWW są dostępne pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów potrzebujących usług lokalnych, fryzjer Kraków. Takie adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są prostsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem domeny dla swojej działalności? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy na pewno pasujący adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Mam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego rekomendujemy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

We współpracy z nami takie koszty nie istnieją! Klient uiszcza tylko co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej treści, a dokładnie ich struktura i język. By zatem napisać teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej firmie. Tylko w taki sposób wynajdziemy sprawy, które zaintrygują potencjalnych klientów. Służy nam do tego wypełniona przez Ciebie ankieta. Resztę zrobimy sami: piszemy teksty, by były ciekawe dla klientów, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Gwarantujemy treści dopasowane do stylu Twojej działalności, walory marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach ilustracje?

Korzystamy fotografie z największych internetowych baz zdjęć. Naturalnie możesz dostarczyć naszej firmie swoje fotografie, jeśli masz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w zaprojektowanym dla mnie serwisie internetowym?

Oddajemy klientowi opracowaną przez nas stronę z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich uwag. Za darmo naniesiemy zmiany serwis.


8. Dla kogo jest adresowana ta propozycja?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy klient zawsze musi korzystać z domeny Headway?

Zleceniodawca może zasugerować inny adres swojej strony WWW, który my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to prosto zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za pisanie treści na strony internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, złożona z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz zmiany na swoim serwisie internetowym, wyślij mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!